Bizi Arayın
+(90)-5327264296
Scholl Concepts S3 Ağır Çizik Giderici Pasta - 5KG

Scholl Concepts S3 Ağır Çizik Giderici Pasta - 5KG

Marka:Scholl Concepts
Ürün Kodu:sc001
Stok Durumu:Stok Var
  • 800,00 TL

  • Vergiler Hariç:677,97 TL

Scholl Concepts markası çizik giderici pasta sektörünün liderleri arasında yer almaktadır. Scholl Concepts markasının en güzel başarılı özelliklerinden biri de çeşitli aşındırıcılık derecelerine sahip bir çok pasta çeşidi üretmesidir. Bütün markaların boyalarında çizik gidermede çok başarılı olan Scholl Concepts S3 Ağır Çizik Giderici Pasta hem yüksek çizik giderme özelliği hem de sağladığı parlaklık bakımından üst seviye bir pastadır. Üstelik içerisinde silikon, cila ya da dolgu maddesi içermez.

Piyasada kullanılan çoğu pasta içerisinde silikon ve dolgu malzemesi içermektedir. Bu tarz pastalarla yapılan çizik giderme işlemi sonrasında yüzeydeki çiziklerin büyük bir kısmının yok olduğunu görebilirsiniz fakat bu çizikler gerçekten ne kadar giderilmiş? Silikon ve dolgu malzemesi içeren pastalar çiziklerin bir kısmını giderirken bir kısmını da doldurarak maskelemektedir. İçerisindeki dolgu maddesi bir süre sonra yüzeyden kaybolduğunda ise doldurulan çizikler geri gelecektir. Bu durum çok fazla kişi tarafından şikayet ve mağdur edilmektedir. Scholl Concepts S3 Ağır Çizik Giderici Pasta içerisinde herhangi bir dolgu malzemesi ve silikon barındırmadığından çizik giderme işleminde giderilmiş olarak gözlemlenen çizikler gerçekten de gitmiştir. Birkaç yıkama sonrasında bu çizikler geri gelmeyecektir.

Scholl Concepts S3 Ağır Çizik Giderici Pasta Aşındırıcılık ve Parlaklık Değerleri

Scholl Concepts markası aşındırıcılık ve parlaklık değeri olarak ürünlerini 6 puan üzerinden değerlendirmektedir. Scholl Concepts S3 Ağır Çizik Giderici Pasta aşındırıcılık olarak 6 üzerinden 4.5 ve parlaklık olarak ise 6 üzerinden 4 parlaklığa sahiptir. Bizim amacımız 6 üzerinden 4 parlaklığa sahip bir araç değil, 6 üzerinden 6 parlaklığa sahip araçtır. Bu yüzden Scholl Concepts S3 Ağır Çizik Giderici Pasta ardından sırasıyla Scholl Concepts S30 ve S40 ürünleri ile çizik giderme işlemi yapılmalıdır.

Scholl Concepts S3 Ağır Çizik Giderici Pasta ile yapılan çizik giderme işlemi yün ped ile yapılmalıdır ve çizik giderme işlemi sonrasında yüzeyde hare ve hologram meydana gelmektedir. Bu hare ve hologramlar ile bir aracın çizik giderme işlemi asla bitmiş olamaz, muhakkak giderilmelidir. Gidermek için de Scholl Concepts S30 ve ardından da Scholl Concepts S40 pastaları uygulanarak boya haresiz, hologramsız ve maksimum parlaklık seviyesine ulaştırılmalıdır.

Scholl Concepts S3 Ağır Çizik Giderici Pasta ile çizik giderme işlemi yapmadan önce araç büyük bir titizlikle yıkanmalı, demir tozu temizliği ve kil yapılmalı ve dikkatli bir şekilde dış plastikler maskelenmelidir. Çizik giderme işleminde araç soğuk, kuru ve gölge bir alanda işlem gerçekleştirilmelidir.

Eğer ki çizik giderme işleminde daha önce bir tecrübeniz yok ve ilk defa böyle bir işlem yapacaksanız tavsiyemiz bu işlemi profesyonel kişiler tarafından yaptırmanızdır. Yanlış yapılan işlem boyada ya da vernikte hasara yol açarak telafisi boyama işlemi olacaktır. 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi