Bizi Arayın
+(90)-5327264296
Auto Finesse Aqua Delue Mikrofiber Kurulama Havlusu

Auto Finesse Aqua Delue Mikrofiber Kurulama Havlusu

Marka:Auto Finesse
Ürün Kodu:af001
Stok Durumu:Stok Var
  • 145,00 TL

  • Vergiler Hariç:134,26 TL

Fiyat/performans konusunda mükemmel olarak nitelendirebileceğimiz bir havlu : Auto Finesse Aqua Delue mikro fiber kurulama havlusu! Auto Finesse markası yeni geliştirdiği bu havlu için biçtiği fiyat sağladığı performans yanında bir hiç.

Auto Finesse Aqua Delue mikro fiber kurulama havlusu boyut olarak küçük fakat yaptığı iş boyundan epey büyük. 1200GSM gibi iddialı bir su emiş gücüne sahip. Neredeyse değil tam olarak kuruladığınız yüzeyi bir daha silmek zorunda kalmıyorsunuz. Ürünü aracınızın üzerinde gezdirmeniz durumunda adete bir su mıknatısı gibi bütün suyu içerisinde hapsetmektedir.

Ebat olarak küçük olan Auto Finesse Aqua Delue mikro fiber kurulama havlusu, eğer ki aracınızı kendiniz yıkamak yerine yıkatıyorsanız bagajınızda çok yer kaplamamasını sağlamaktadır.

Sahip olduğu uzun mikro fiber tüyler sayesinde güvenli kurulamanın anahtarını elinize vermektedir. Unutulmamalıdır ki araçların en çok çizildiği aşama yıkama ve kurulama aşamalarıdır. Her zaman hedefimiz yapacağımız temizliğin güvenli olmasıdır. Güvenli işlemler için de kaliteli ürünler ve ekipmanlar tercih edilmelidir. Auto Finesse Aqua Delue mikro fiber kurulama havlusu size kurulama aşaması için kusursuz bir güvenlik sağlamaktadır.

Aracınıza boya koruma, pasta cila ya da herhangi bir işlem yaptırmanız her şeyin bittiği değil yeni başladığı anlamına gelmektedir. Uygulama merkezinin görevi aracınızı kusursuz bir hale getirmek ve o kusursuzluğu koruyacak ürünler ile koruma altına almaktır. Bu kusursuzluğu muhafaza etmek ise tamamen sizin ellerinizde. Aracınızın o güzel görüntüsünü koruyabilmek için de kaliteli ürünler size her zaman yardımcı olacaktır.

Öncelikle Auto Finesse Aqua Delue mikro fiber kurulama havlusu elinize geçtiğinde direkt olarak aracınızı kurulamaya çalışmayınız. Tavsiye ettiğimiz yöntem havluyu kullanmadan önce 1 kez yıkama makinesinde herhangi bir deterjan kullanmadan yıkamanızdır. Bu havlunuzun performansını önemli ölçüde etkilemektedir.

Auto Finesse Aqua Delue mikro fiber kurulama havlusu ya da diğer havlular için tavsiye ettiğimiz yıkama şekli; granül sabun ve beyaz sirke ile 30 derecelik bir yıkamadır. Mikro fiber havluları yıkarken kesinlikle yumuşatıcı kullanılmamalıdır. Eğer ki yumuşatıcı kullanırsanız havlunun su emiş gücü düşecek ve aracınızı kurulamak biraz daha zorlaşacaktır.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi